Özel Üretim Sipariş Süreci

Siz hayal edin biz tasarlayalım.

Başlangıç

Sizin için bir teklif hazırlayabilmemiz için bizi arayın ya da tasarım formumuzu kullanarak bize ulaşın. Geniş ürün ve seçeneklerimiz var, bu yüzden lütfen grubunuz için en uygun olanı seçmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi bize bildirin. (Ürünleri daha öncesinde kontrol etmek için ürünler sayfamıza gözatabilirsiniz.)

Tasarım

Tasarımınızı ve logolarınızı bize gönderin veya tasarım formuna yükleyin ve bize konseptinizi gönderin. Şirket içinde tasarımcılarımızdan biri projenizi tasarlayacak ve size 3D olarak sunum yapacaktır. Fiyatlarımıza tasarım ücreti dahildir ayrıca bir ücret ödemeyeceksiniz.

Beden Tablosu

Beden seçimi için beden tablolarımız arasından ölçülerinizi kontrol edebilirsiniz. Hangi ürünleri seçtiğinizi kontrol ederek beden tablolarımızı kontrol etmeyi unutmayınız. Tıklayınız.

Sipariş

Ürün ve tasarımlarınız belirlendikten sonraki aşama olan sipariş aşamasında belirlenmiş olan ürün ve tasarımlarınız için beden bilgilerini bize iletmenizi isteyeceğiz ve siparişinizi oluşturacağız. Minimum sipariş limitimiz 5 adettir.

Ödeme

Oluşturmuş olduğumuz siparişinizin ödemesini size özel hazırlayacağımız teklif mailimizde bulunan havale bilgileri veya sanal ödeme bağlantısını kullanarak kredi kartı veya eft/havale ile yapabilirsiniz.

Üretim

Yeni tasarlanmış özel bisiklet giyim ürünlerinizi üretmeye başlıyoruz. Özel ürünleriniz üretim tesisimizde memnuniyetinizi önemseyen kadromuzla birlikte hassas ve en kaliteli şekilde üretiyoruz. 2014 yılından bu yana bisiklet giyiminde deneyimlediğimiz bilgilerimiz ile sizleri şaşırtacak kalitede üretim yapıyoruz.

Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri 10 ile 12 gün arasında Yurtiçi Kargo ile kargo ücreti olmadan teslimat adresinize ulaştırıyoruz


*Unutmayın kalite tesadüf değildir..

© Copyright 2015 Sora Sportswear - Tüm Hakları Saklıdır.